Pred druhým kolom prezidentských volieb

Autor: Ladislav Breicha | 19.3.2014 o 20:51 | Karma článku: 19,11 | Prečítané:  620x

  Úspešne sme sa preniesli do druhej polovice marca a prekonali sme teda aj míľnik zvaný prvé kolo prezidentských volieb. Favoriti potvrdili svoje pozície a ide sa ďalej. Lenže....Lenže, ide sa ďalej tou najšpinavšou a najnečestnejšou kampaňou = antikampaňou. Je zjavné, že pán premiér dostal riadnu facku od disciplinovaných voličov Smeru, pretože rozdiel 4 % od druhého „dobrodruha" je skôr prehrou než výhrou. Takže najbližšie dni budeme z médií masírovaní tým, že v čom je pán Kiska horší.  

 

Pre pána premiéra musí byť veľmi bolestné, že jeho protikandidát nepotrebuje nič, čo by mu pán Fico mohol poskytnúť. A teda je už teraz celkovo bohatý, spokojný, podporujúci slabých a športovo zdatných. To je markantný rozdiel pri pohľade na mnohých (nízko percentných) dosadených kandidátov z prvého kola, ktorí len účelovo sťahovali percentá nezávislému kandidátovi. Čiže ponuka postráda dopyt, resp. ponuka ani nemá zmysel!

Ak je človek v určitej sfére neskúsený, tak ho nazývame dobrodruh.... To je veľmi poetické priam baladické. Problémom pre toto tvrdenie je len to, že z priameho negativizmu sme sa prehupli do pozitívnej sféry. Pretože, ak človek nebol zaťažený špinavou minulosťou plnou politických hier a úplatkárstva, tak je v pravom slova zmysle dobrodruh. Presadil sa aj keď nešiel v zabehnutých koľajach!

Dlhoročné skúsenosti s podpultovou hrou nie sú stále tie najlepšie, pretože skrútená morálka sa už tiažou rokov nikdy nevystrie a nevyrovná!

 

A tak si poprajme správnu voľbu a pevnú ruku pri „krížikovaní" v druhom kole volieb.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Pašku už nechcú ani ako moderátora. Skončí tak aj Kaliňák?

Príchodom chladných mesiacov sa politický vplyv Pavla Pašku zo Smeru pravidelne scvrkáva.

SVET

Rusko straší presunom flotily, Európa sa bojí konfliktu

Podľa odborníkov ide skôr o demonštráciu sily ako o reálnu hrozbu.

KULTÚRA

Maďarská kameramanka, ktorá podrazila utečenca zo Sýrie, dostala cenu

Dostala sa na pódium filmového festivalu.


Už ste čítali?