Už dosť ...

Autor: Ladislav Breicha | 24.3.2014 o 21:12 | Karma článku: 13,22 | Prečítané:  989x

Už dosť bolo rečí.... Pre a proti. Jeden kandidát, druhý kandidát. Vládna strana - opozícia. Klamár - úžerník. Katolík a vari scientológ?!  

Ako vravím...už bolo dosť. Dosť informácií, klamstiev a naťahovania. V konečnom dôsledku je dôležité čo ten človek dokáže ako prezident. Každý z nás má minulosť, každý z nás má prítomnosť, no len budúcnosť ukáže či bude lepšie alebo horšie. Dosadiť niekoho na túto pozíciu je v rukách nás všetkých – občanov. Je nutné si uvedomiť, že tento prezident je volený nami a je to prezident pre nás!

Najlepšie čo môžme urobiť je teda vynechať už rôzne debaty z večerného programu, a venovať sa radšej v tom čase rodine, blízkym a priateľom. Tieto debaty a posledné články pred moratóriom sú už len vyťahovaním špiny, ktorá ani nemá reálny základ. Ide teda o demagógiu a robenie si žartov zo vzdelanej slovače! Nenechajme sa teda vtiahnuť do prestrelky, kto je práve dnes na obrazovke výrečnejší, a kto má viac faktov, no urobme si konenčne vlastný názor. Vlastný názor, na ktorý ale budeme môcť byť nasledujúce obdobie hrdí, a ak sa niekto aj po rokoch opýta na tieto voľby, tak nebojácne odpovieme: „Volil som toho, lebo mal čisté srdce a nekriminálnu minulosť a keď som ho počúval neklamal neustále o tom istom.“ Neodpovedajme potom, že sme volili toho, čo mal skúsenosti a bol neustále pre nás pripravený! Lebo bol lepší v rétorike, rýchlejší v odpovediach....jednoducho ideálny demagóg.

Jedna vec je ale nad Slnko jasnejšia. Tí čo neprídu vôbec voliť, a tí čo iba počúvajú to čo im iní v debate podsunú sú ale stratení, a ako občania zlyhali.

Neverte teda všetkému čo Vám ukazujú na obrazovke a podsúvajú v novinách, ale spoľahnite sa na vašu hlavu-srdce a zvoľte si to najlepšie. Najlepšie NIE pre vás, ale pre celé Slovensko.

Nevoliť je ako nebyť občanom!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Tlak SNS na televíziu pripomína mečiarizmus, koalícia cúva

Verejnoprávnu televíziu sa snažili za šesťdesiat rokov vysielania ovládnuť viaceré politické strany. Nového riaditeľa RTVS bude parlament voliť na budúci rok.

KOMENTÁRE

Slovenská televízia. Mocenské pomery sa menili častejšie než hlásateľky

Do televízie sa tlačili autokrati, samozvaní otcovia národa aj zástancovia tretej cesty.

ŠPORT

Cibulkovej semifinále nestačí, šéf ruského tenisu jej nedáva šancu

Oddýchnutá Dominka nastúpi proti Ruske.


Už ste čítali?