Pred druhým kolom prezidentských volieb

Autor: Ladislav Breicha | 19.3.2014 o 20:51 | Karma článku: 19,11 | Prečítané:  625x

  Úspešne sme sa preniesli do druhej polovice marca a prekonali sme teda aj míľnik zvaný prvé kolo prezidentských volieb. Favoriti potvrdili svoje pozície a ide sa ďalej. Lenže....Lenže, ide sa ďalej tou najšpinavšou a najnečestnejšou kampaňou = antikampaňou. Je zjavné, že pán premiér dostal riadnu facku od disciplinovaných voličov Smeru, pretože rozdiel 4 % od druhého „dobrodruha" je skôr prehrou než výhrou. Takže najbližšie dni budeme z médií masírovaní tým, že v čom je pán Kiska horší.  

 

Pre pána premiéra musí byť veľmi bolestné, že jeho protikandidát nepotrebuje nič, čo by mu pán Fico mohol poskytnúť. A teda je už teraz celkovo bohatý, spokojný, podporujúci slabých a športovo zdatných. To je markantný rozdiel pri pohľade na mnohých (nízko percentných) dosadených kandidátov z prvého kola, ktorí len účelovo sťahovali percentá nezávislému kandidátovi. Čiže ponuka postráda dopyt, resp. ponuka ani nemá zmysel!

Ak je človek v určitej sfére neskúsený, tak ho nazývame dobrodruh.... To je veľmi poetické priam baladické. Problémom pre toto tvrdenie je len to, že z priameho negativizmu sme sa prehupli do pozitívnej sféry. Pretože, ak človek nebol zaťažený špinavou minulosťou plnou politických hier a úplatkárstva, tak je v pravom slova zmysle dobrodruh. Presadil sa aj keď nešiel v zabehnutých koľajach!

Dlhoročné skúsenosti s podpultovou hrou nie sú stále tie najlepšie, pretože skrútená morálka sa už tiažou rokov nikdy nevystrie a nevyrovná!

 

A tak si poprajme správnu voľbu a pevnú ruku pri „krížikovaní" v druhom kole volieb.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Robert Roth: Označili ma za potetovaného feťáka. Ako to mám vysvetliť dcére?

Film Nina hovorí o rozvode, v úlohe rodiča hrá on.

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.


Už ste čítali?